szczecinecki katalog firm
Firmy i usługi w Szczecinku

"Czuprynka"- salon fryzjerski dla dzieci i rodziców

Mamo, Tato! Czas na wizytę u fryzjera? Nie masz nikogo kto zająłby się Twoją pociechą? To już nie jest żaden problem! Przyjdźcie do nas razem! Gwarantujemy, że maluchy poradzą sobie doskonale, zajmą się wesołą zabawą, a Ty w spokoju oddasz się zabiegom fryzjerskim. Salon wyposażony w kącik do zabawy, który sprawi, że dziecko miło spędzi czas i oswoi się z nowym miejscem. Stanowiska fryzjerskie przygotowane są na przyjęcie dzieci w każdym wieku, od niemowlaka do starszaka:) Przyjdź i przekonaj się sam - ZAPRASZAMY ! Salon fryzjerski stworzony z myślą o [...]

nasza wizytówka:

zobacz

strona www:

www.facebook.com/salonczuprynka

telefon:

733842497

Informacje

Szczecinek.com. 9 zł za 3 miesiące promocji premium

2013-11-04 15:10:49

Katalog stron Szczecinek.com to miejsce w sieci, w którym każdy łatwo odnajdzie potrzebną usługę w Szczecinku i okolicach. Szczecinek.com od ponad pięciu lat jest świetnie widoczny w różnych wyszukiwarkach, a dodanie nowego wpisu i utrzymywanie wizytówki firmowej jest całkowicie darmowe. I jak tu nie skorzystać z czegoś za darmo w internecie? Oczywiście, w katalogu można znacznie więcej.

Zarejestruj swoją działalność lub usługę w Szczecinek.com. Opisz co robisz, dodaj zdjęcia, lokalizację. A jeśli potrzebujesz znacznie więcej, za jedyne 9 zł kwartalnie otrzymasz świetny adres do swojej wizytówki twojanazwa.szczecinek.com, możliwość publikacji wielu zdjęć oraz wyróżnienie na stronie głównej Szczecinek.com oraz dziennika Temat.net. Brzmi dobrze? Startuj!


Szczecinek.com poleca firmy

Fotografia M-MOTION Studio

Adres:

Łukasiewicza 1

Telefon:

691 191 007

EMiKA Monika Małgorzewicz

Adres:

Kasztanowa 11

Telefon:

508-297-603

NEMO Autoserwis

Adres:

Armii Krajowej 69

Telefon:

601932699