szczecinecki katalog firm
Firmy i usługi w Szczecinku

MAGIA FOTO Profesjonalne studio fotograficzne. Iwona Aleksandrowicz

Posiadam: - wieloletnie doświadczenie - umiejętności techniczne i artystyczne - ukończone kursy i warsztaty fotografii artystycznej, portretu oraz postprodukcji - wiele nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć w ogólnopolskich i światowych konkursach - profesjonalne studio fotograficzne - w pełni profesjonalne wyposażenie gwarantujące najwyższą jakość zdjęć - druk zdjęć wysokiej jakości na [...]

nasza wizytówka:

zobacz

strona www:

www.magiafoto.com

telefon:

728 467 132

Informacje

Szczecinek.com. 9 zł za 3 miesiące promocji premium

2013-11-04 15:10:49

Katalog stron Szczecinek.com to miejsce w sieci, w którym każdy łatwo odnajdzie potrzebną usługę w Szczecinku i okolicach. Szczecinek.com od ponad pięciu lat jest świetnie widoczny w różnych wyszukiwarkach, a dodanie nowego wpisu i utrzymywanie wizytówki firmowej jest całkowicie darmowe. I jak tu nie skorzystać z czegoś za darmo w internecie? Oczywiście, w katalogu można znacznie więcej.

Zarejestruj swoją działalność lub usługę w Szczecinek.com. Opisz co robisz, dodaj zdjęcia, lokalizację. A jeśli potrzebujesz znacznie więcej, za jedyne 9 zł kwartalnie otrzymasz świetny adres do swojej wizytówki twojanazwa.szczecinek.com, możliwość publikacji wielu zdjęć oraz wyróżnienie na stronie głównej Szczecinek.com oraz dziennika Temat.net. Brzmi dobrze? Startuj!


Szczecinek.com poleca firmy

DDD Szczecinek

Adres:

Wiśniowa 10

Telefon:

094 37 550 09

Fotografia M-MOTION Studio

Adres:

Łukasiewicza 1

Telefon:

691 191 007

Sklep obuwniczy Bartek

Adres:

9-go Maja 32

Telefon:

94 374 24 93