szczecinecki katalog firm
Firmy i usługi w Szczecinku

TOTAL SOUND

Total Sound to firma działająca na rynku muzycznym od 2003 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną imprez, realizacją koncertów, festiwali, eventów firmowych, konferencji i wszelkich imprez plenerowych. Zapewniamy: nagłośnienie, oświetlenie, sceny, podesty, barierki ochronne,najazdy kablowe, agregaty prądotwórcze, sprzęt multimedialny, pokazy laserowe, pirotechnikę i wiele innych. Zapraszamy do [...]

nasza wizytówka:

zobacz

strona www:

www.totalsound.pl

telefon:

606760292

Informacje

Szczecinek.com. 9 zł za 3 miesiące promocji premium

2013-11-04 15:10:49

Katalog stron Szczecinek.com to miejsce w sieci, w którym każdy łatwo odnajdzie potrzebną usługę w Szczecinku i okolicach. Szczecinek.com od ponad pięciu lat jest świetnie widoczny w różnych wyszukiwarkach, a dodanie nowego wpisu i utrzymywanie wizytówki firmowej jest całkowicie darmowe. I jak tu nie skorzystać z czegoś za darmo w internecie? Oczywiście, w katalogu można znacznie więcej.

Zarejestruj swoją działalność lub usługę w Szczecinek.com. Opisz co robisz, dodaj zdjęcia, lokalizację. A jeśli potrzebujesz znacznie więcej, za jedyne 9 zł kwartalnie otrzymasz świetny adres do swojej wizytówki twojanazwa.szczecinek.com, możliwość publikacji wielu zdjęć oraz wyróżnienie na stronie głównej Szczecinek.com oraz dziennika Temat.net. Brzmi dobrze? Startuj!


Szczecinek.com poleca firmy

TOTAL SOUND

Adres:

Telefon:

606760292

Fotografia M-MOTION Studio

Adres:

Łukasiewicza 1

Telefon:

691 191 007

EMiKA Monika Małgorzewicz

Adres:

Kasztanowa 11

Telefon:

508-297-603